Altay Bayındır Yuvadan Uçuyor

 Altay Bayındır Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Altay Bayındır Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’nin yükselen değerlerinden biri olan Altay Bayındır, Avrupa devlerinin radarına girdi.

Süper Lig ekibi Fenerbahçe’de forma giyen milli futbolcular Altay Bayındır ve İrfan Can Kahveci’nin eski hocası Mustafa Kaplan, açıklamalarda bulundu. Kaplan, İrfan Can Kahveci’nin kaptanlığı hak ettiğini söylerken Altay Bayındır’ın Avrupa’ya gidebileceğini belirtti.

Teknik direktörlük kariyerinde Ankara takımlarıyla özdeşleşen Mustafa Kaplan, futbol gündemine yönelik Sporx’e konuştu. Kaplan, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nı yorumlarken Fenerbahçe’de oynayan eski öğrencileri Altay Bayındır ile İrfan Can Kahveci hakkında çarpıcı sözler söyledi.

“UĞURCAN’IN YERİNE ALTAY’I BEKLİYORDUM”

Deneyimli teknik direktör, Ankaragücü’nde birlikte çalıştığı Altay Bayındır ve Gençlerbirliği’nden öğrencisi İrfan Can Kahveci için de tespitlerini paylaştı. Altay Bayındır’ın kendisini geliştirdiğini söyleyen Kaplan, “Altay’ın bence 1-2 sene daha Fenerbahçe’de oynaması lazım. Duygusal bir yapısı da var. A Milli Takım’da da Uğurcan’dan önce Altay oynamalıydı. Öyle bekliyordum. Uğurcan hak ediyor ama Altay’a da şans verilmesi gerek. Kendisini sürekli geliştiriyor. İsteyenleri var, şu anda da Avrupa’ya gidebilir. Ama şampiyonluk isteyen Fenerbahçe’nin Altay’ı vermeyeceğini düşünüyorum. Belçika, İspanya ve Hollanda’dan isteyenleri vardı. Görüşmeler daha sonra tıkandı. Fenerbahçe, Altay giderse tercihini yabancıdan yana kullanır. 2 sene içinde çok farklı yerlere gelecek” açıklamasını yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın