Alman devi Şenol Güneş’in yıldızı için geliyor…

 Alman devi Şenol Güneş’in yıldızı için geliyor…
Okunuyor Alman devi Şenol Güneş’in yıldızı için geliyor…

Beşiktaş’ta ayrılık rüzgarları eserken, öte yandan takımın deneyimli oyuncusuna Bundesliga ekibi harekete geçti.

Devre arası transfer döneminde kadrosuna Aboubakar, Hadziahmetovic, Maxim, Colley gibi yıldızları katan Beşiktaş’ta bu sefer de ayrılık rüzgarları esiyor.

BEŞİKTAŞ’TA YILDIZ OYUNCUYA SÜRPRİZ TALİP

Bu sezon gösterdiği performansla takımın önemli parçalarından biri olmayı başaran Portekizli oyuncu Gedson Fernandes, oynadığı oyunla taraftarın gönlünü kazandı.

Edinilen bilgilere göre, deneyimli oyuncuya Bundesliga devi talip oldu. Oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Gedson Fernandes için Bayer Leverkusen devreye girdi.

Sezon sonunda Beşiktaş ile masaya oturması beklenen Bayer Leverkusen’in Gedson için önereceği ilk teklifi 15 milyon euro olacağı belirtildi.

Siyah-Beyazlı kulüp, yıldız oyuncusu Gedson Fernandes’i astronomik bir teklif gelmediği sürece elden çıkarmak istemiyor. Yönetim, gelecek olan yüksek teklifleri değerlendirmeye alacak.

BİR DİĞER SÜRPRİZ TALİP PREMIER LİG’DEN

Gedson için bir diğer sürpriz talip de Premier Lig ekibi Crystal Palace oldu. İngiliz scoutlarının Gedson’ı izlemek için Türkiye’ye geleceği ve Beşiktaş yönetimi ile dirsek temasına geçeceği ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın