Ali Koç’un Görüştüğü Yeni Teknik Direktör!

 Ali Koç’un Görüştüğü Yeni Teknik Direktör!
Okunuyor Ali Koç’un Görüştüğü Yeni Teknik Direktör!

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi son 16 turu rövanş karşılaşmasında 2-0 yenildiği Sevilla’yı Enner Valencia’nın golüyle 1-0 yenmesine rağmen turnuvaya veda etti. Maç sonrasında Sarı-Lacivertli taraftarlar, Ali Koç ve yönetimine tepki gösterdi. Başkan Ali Koç’un teknik direktör Jorge Jesus ile hesabının kesildiği ve yerine Erol Bulut’un getirileceği iddiaları sosyal medyada gündeme geldi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Ali Koç’un maç sırasında yanında bulunan Erol Bulut, yeni teknik direktör olarak yorumlandı. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Jorge Jesus’un yerine Erol Bulut’un geleceği öne sürüldü.

Fenerbahçe, evinde Sevilla karşısında iyi bir performans sergilemesine rağmen elenmekten kurtulamadı. Ali Koç ve yönetiminin aldığı kararlar taraftarlar tarafından eleştirilirken, teknik direktör değişikliği konusu gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Sosyal medyada Ali Koç ve Erol Bulut’un birlikte verdikleri poz, Jesus’un yerine Erol Bulut’un geleceği şeklinde yorumlanarak büyük ilgi gördü. Taraftarlar, yeni teknik direktör konusunda merakla bekleyişlerini sürdürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın