Ali Koç’un Büyük Aşkı Takımdan Ayrılıyor

 Ali Koç’un Büyük Aşkı Takımdan Ayrılıyor
Okunuyor Ali Koç’un Büyük Aşkı Takımdan Ayrılıyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un ‘Başkan olarak ilk aşklarımdan biridir’ dediği Dimitris Pelkas’a Serie A’dan 4 milyon euroluk teklif geldi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un büyük beğenisi olan Dimitris Pelkas’a İtalya’dan 4 milyon euroluk bir teklif geldi. Ali Koç’un ‘Fenerbahçe Başkanı olarak ilk aşklarımdan biridir’ dediği Dimitris Pelkas’ın da teklifi kabul etmesi halinde Yunan oyuncu takımdan ayrılacak.

ALİ KOÇ YABANCILARI GÖNDERİYOR

Fenerbahçe, yabancı sayısının düşürülmesi için bir yandan Jesus’un raporunu beklerken bir yandan gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.

Şu an 18 yabancısı bulunan Fenerbahçe’de bu sayının 12’ye düşürülmesi hedefleniyor. Sarı-lacivertliler yabancı sayısını 12’ye düşürmesi durumunda 2 yabancı oyuncu takviyesi daha yapabilecek.

Edinilen bilgiye göre Zajc’a 6 milyon, Pelkas’a 4, Tisserand’a ise 3 Euro’luk teklifler var. Bu tekliflerin tamamının İtalya Ligi’nden olması da dikkat çekti. Fenerbahçe kanadı ise bu konuda acele etmiyor. Geçen sezonun etkili ismi Zajc için 10 milyon euro’nun altında bir rakama evet demeyi düşünmeyen sarı-lacivertli yönetim yine de teknik direktör Jesus’un raporunu bekleyecek. Geçen sezon pek şans bulamayan ve oynadıkları bölgede alternatifleri çok olan Pelkas ve Tisserand’ın elden çıkarılması ise Zajc’a oranla daha kuvvetli. Yönetim ayrıca Lemos, Caulker ve Samatta’yı da Jesus’un önerileri doğrultusunda ya satacak ya da yine kiralamaya çalışacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın