Ali Koç’un “boşaltacağız” dediği 9 isim

 Ali Koç’un “boşaltacağız” dediği 9 isim
Okunuyor Ali Koç’un “boşaltacağız” dediği 9 isim

Yabancı oyuncuların çoktuğu nedeniyle birçok isimle yollarını ayırmak zorunda olan Fenerbahçe’de gidecek isimler belli oluyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Kadroyu boşaltacağız” dedi. Akıllara öncelikle yabancı şişkinliği geldi. Fenerbahçe’nin kadrosunda şu anda 21 yabancı var.

(Szalai, Luan, Henrique, Tisserand, Caulker, Lemos, Novak, Samuel, Arao, Crespo, Zajc, Meyer, Lincoln, Pelkas, Rossi, Bruma, Pedro, King, Berisha, Samatta ve Valencia).

Başkanın bahsettiği sol bek ve santrfor transferi yabancı alınmasa bile en azından 7 yabancının gönderilmesi gerekiyor.

Ayrılmaya en yakın isimler UEFA’ya adları verilmeyen: Caulker, Lemos, Meyer, Pelkas ile önce yazılmayıp sonra Serdar Aziz sakatlanınca eklenen Tisserand. Bu isimlerin dışında hiç kullanılmayan Zajc ve Samatta da topun ağzında.

Sol bek ve santrfor gelmesi durumunda ise Novak ile Valencia’ya da yol verilmesi bekleniyor. Bir de ciddi teklifler aldığı konuşulan Crespo ve Szalai’nin durumu var. Eğer iki isim giderse Fenerbahçe defansa ve orta sahaya da birer takviye yapabilir.

Yeni yabancılar Luan, Henrique, Arao, Licoln, Bruma, Pedro, King ile sol bek ve santrfor transferiyle Fenerbahçe’nin kadrosunda 9 yeni yabancı olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın