Ali Koç’un Aziz Yıldırım sözleri olay oldu

 Ali Koç’un Aziz Yıldırım sözleri olay oldu
Okunuyor Ali Koç’un Aziz Yıldırım sözleri olay oldu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım’la ilgili zehir zemberek ifadeler kullandı. Kıbrıs ziyaretinde konuşan Ali Koç, “Aziz Yıldırım 2018’deki sonuçları hazmedemedi. Ada olsun yarın seçime giderim” dedi.

Ali Koç’un Aziz Yıldırım sözleri şöyle:

“AZİZ YILDIRIM’IN TEK DERDİ PES ETMEM”

“Sayın Aziz Yıldırım’a gelmek istiyorum. Kendisi ameliyat olmuş. Acil şifalar diliyorum. Keşke ameliyat olmasaydı. Çok söyleyeceğim şeyler vardı. Defalarca söylememe rağmen karşıma çık aday ol. Geldiğimiz günden beri arkamızdan işler çevirip, altımızı oyup… Onları niyetleri tek dertleri pes etmem. Çünkü 2018’deki sonuçları hazmedemediler. Aday olsun yarın seçime giderim. Şimdi daha fazla bir şey söylemeyeceğim.

“RESTSE REST, MEYDAN OKUMAYSA MEYDAN OKUMA”

Bazen şans insanın yanında oluyor. Acil şifa diliyorum. Ağır bir ameliyat. Ailemde abim, babam geçirdi. Tez zamanda sağlığına kavuşur ve er meydanında herkes kendini gösterir. Restse rest meydan okumaysa meydan okuma. Başkanlığımın en zayıf döneminde bunu yapıyorum. Hayatımda başka şeyler de var ama Fenerbahçe’nin bir daha insanlar tarafından kuşatılmasına gücüm yettiğince izin vermeyeceğim.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın