Ali Koç’tan Transfer Hediyesi

 Ali Koç’tan Transfer Hediyesi
Okunuyor Ali Koç’tan Transfer Hediyesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transferde sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Şampiyonlar Ligi elemesinde Dinamo Kiev ile oynanacak maç öncesi Başkan Ali Koç sol bek transferini de tamamlamak istiyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transferde hata yapmamak için ince eleyip sık dokumaya devam ediyor. Başkan Koç, sol bek için de aynı stratejiyi izliyor.

ALİ KOÇ’TAN SOL BEK BOMBASI

Fenerbahçe’nin yeni sol beki belli oluyor. Sarı- Lacivertliler, Welington için her konuda anlaşmaya vardığı Sao Paulo’nun yeni talepleri sonrası Giuseppe Pezzella’ya yönelmişti. İtalyan oyuncu konusunda da önemli mesafe katedildi. Bu ikiliden biri yeni sezonda Çubuklu formayı giyecek.

WELİNGTON İÇİN SAO PAULO’YA REST

Sarı-Lacivertliler, 21 yaşındaki yıldızla el sıkışıp kulübü Sao Paulo ile de 3 milyon Euro’luk bonservis bedeli üzerinden anlaşma sağlamıştı. Welington’ın imza için İstanbul’a gelmesi beklenirken, Brezilya ekibinin son anda yeni taleplerde bulunması bardağı taşırdı. Kırmızı- Beyazlılar, sonraki satıştan pay ve bonservisin 3 değil 2 taksitte ödenmesini istedi. Fenerbahçe Yönetimi bunun üzerine rest çekerek, “Ya anlaştığımız şartlarda bu transfer biter ya da bizim için bu defter kapanır” mesajını yolladı. Sao Paulo’dan gelecek yanıt beklenirken, B planı için de düğmeye basıldı.

PEZZELLA’DA SORUN YOK

Fenerbahçe, Sao Paulo’ya rest çektikten sonra Giuseppe Pezzella için resmi girişimlere başladı. İtalyan oyuncu için kulübü Parma ile 4 milyon Euro’ya el sıkışıldı. Anlaşmanın önündeki tek engel, bu bedelin ödeme takviminin belirlenmesi kaldı. Sarı-Lacivertliler, Pezzella ile yaptığı görüşmelerde de kısa sürede orta yolu buldu. Yönetimin planı, 24 yaşındaki futbolcuyu imza aşamasına getirmek. Eğer Welington için Sao Paulo’nun tutumu devam ederse, bu transfer tamamen rafa kaldırılacak. Pezzella, İstanbul’a davet edilecek. Yeni sol bek, Dinamo Kiev eşleşmesi için UEFA’ya verilecek listede yer alacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın