Ali Koç’tan Maç Sonu Açıklamalar

 Ali Koç’tan Maç Sonu Açıklamalar
Okunuyor Ali Koç’tan Maç Sonu Açıklamalar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor karşılaşmasının ardından konuştu. İşte Ali Koç’un açıklamaları…

Bu pozisyon, ben de ilk TV’den bakınca 50-50 gördüm. Daha net inceleyince böyle pozisyonlara verilmiyor. Bu maçta bile verilmedi. Yusuf Sarı ile Osayi koşuyordu omuz omuza. Çok daha sert temas vardı, verilmedi.

Öncelikle camiama sesleniyorum. Yumruğu masaya vurun, asın, kesin, düdük astırın diyorsunuz. O konulara geleceğim. Sakin olun. Bu takım uzatmalarla birlikte 80 dakika burada 10 kişi oynadı, terinin son damlasına kadar savaştı. 85. dakikaya kadar maç ortadaydı. Sonra ne olduysa, orada oldu. Bir penaltı. Haklı penaltıydı o kısmı. Belki de tek doğru kararı oydu.

Ama şimdi… Bu takımla gurur duyuyorum. Aşağıda takımın yanından geliyorum. Hepsi çok öfkeli, hepsi çok kızgın. Niye öfkeli, niye kızgın? 30 milyon Fenerbahçeli’nin kızgın olmasıyla aynı sebep!

Buraya art niyetle, bir operasyon çekmeye birini yollasaydınız buna benzer bir performans olurdu. Maç 23. dakikadan sonra bambaşka bir yere gitti. Bizim takımımız 11 kişiyle maçın 23. dakikasına kadar attığı gol, kaçırdığı goller, defanstaki vuruşu, ofanstaki paslaşmaları uyum içinde savaşan bir kadro olarak çok iyi işler yaptı. 11’e 11 bitseydi mağlup ayrılmamız, hatta galip ayrılmamamız söz konusu değildi.

Fenerbahçe taraftarına sesleniyorum. Biz şampiyon o-la-ca-ğız! Bunu yazın kafanıza. Büyük resmi görün. Kenetlenin. Gidebilenler Sabiha Gökçen’e gitsin bu gece. Bu takıma destek olun. 80 dakika ellerinden geleni yaptılar.

Hakem performansı, teknoloji geldikten sonra geriye giden tek ülke biziz. Teknolojiyi bile kullanamıyoruz. Adam 7’de maça çıkıyor. Uçağa binip geliyor, ertesi gün 7’de bizim maça VAR oluyor. Bunları da düşünmüyorlar.

Fenerbahçe taraftarı rahat olun, sakin olun. Biliyorum 2-3 senedir özellikle son 2 senedir resmen katlettiler bize. Geçen sene resmen 15 puanımız çalındı. 10-12 deseniz, 1 puanla şampiyon belli oldu. Pişkin pişkin bunlar hayatlarına devam ediyorlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın