Ali Koç’tan Ahmet Ağaoğlu’na Tarihi Çalım

 Ali Koç’tan Ahmet Ağaoğlu’na Tarihi Çalım
Okunuyor Ali Koç’tan Ahmet Ağaoğlu’na Tarihi Çalım

Yaz transfer dönemi için kolları sıvayan Fenerbahçe, Trabzonspor’un da radarında olan 2 isim için harekete geçti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun istediği İttifak Holding Konyaspor’un iki yıldızı Amir Hadziahmetovic ve Abdülkerim Bardakcı’nın transferlerini bitirdi. Telefonla Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’i arayan Ali Koç, ikisini birden alacak olmaları hasebiyle indirim sözü dahi aldı. Amir Hadziahmetovic ve Abdülkerim Bardakcı ile Ahmet Ağaoğlu dışında Ahmet Nur Çebi de ilgileniyordu.

Fenerbahçe transferde gaza bastı. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, önceki gün Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’i arayıp 25 yaşındaki ön libero Amir Hadziahmetovic ve 27 yaşındaki stoper Abdülkerim Bardakcı’yı istediklerini söyledi. İki futbolcu için toplam 11 milyon euro bonservis talep eden İttifak Holding Konyaspor’un, Fenerbahçe’nin iki oyuncuyu birden alacak olması nedeniyle indirim yapacağı öğrenildi.

ALİ KOÇ’UN KIM MIN-JAE PLANI
Sabah’ta yer alan habere göre, anlaşmanın sağlandığı ve Kim Min-Jae’nin satışının ardından transferlerin noktalanacağı ifade edildi. Trabzonspor ve Beşiktaş’ın da talip olduğu oyuncuların Fenerbahçe’yi tercih ettiği kaydedildi. Abdülkerim, Kim’in muhtemel ayrılığı sonrası stoper rotasyonunda Attila Szalai ile rekabete girecek. Amir ise Jorge Jesus’un savunmanın önüne konuşlandıracağı pasör olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın