Ali Koç Gelecek Sezon İçin Emre Belözoğlu’u Açıkladı

 Ali Koç Gelecek Sezon İçin Emre Belözoğlu’u Açıkladı
Okunuyor Ali Koç Gelecek Sezon İçin Emre Belözoğlu’u Açıkladı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Ankara deplasmanında 2-1 kazandıkları maç sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

” Sezon başından beri takıma inandık, sonuna kadar inandık, zamanı geldi vites arttırdık, zamanı geldi kötü oynadık vs sonuna kadar inandık ve inanmaya devam edeceğiz.”

Buraya kadar gelirken ne kayrıldık, ne ittirildik, ne destek aldık ki aksine mağdur olduk, pek çok puanımız gitti, sakin olduk. Biz buraya kadar tertemiz geldik, sonuna kadar tertemiz gidecek. İnşallah mutlu sona ulaşırız, ulaşamazsak da 2. olmayı garantilememiz lazım.

EMRE BELÖZOĞLU İLE DEVAM EDİLECEK Mİ?

Emre hocanın gerek sportif direktör olarak gerek teknik sorumlu olarak performansından çok memnunuz. Keşke bu daha önce de olsaydı. Lig bitince oturup konuşacağız. Şu an tek odak noktamız şampiyonluk yarışı.

KURAL HATASI VAR

Ülke futbolunda verilen kararlar, süreçler, kararların nasıl alındığı, liyakat konusu vs. baştan aşağı gözden geçirilmeli. Alper Pirşen çıktı, anlattı, akşam üstü Selahattin bey bir şeyler sarf etti. Herhalde Türk futbol tarihinde 30 saniyede PFDK’ya sevk edilen ilk kişidir, ne kadar hızlı hareket ediyorlar. Bize göre net bir kural hatası var.

“DOST BİLDİKLERİMİZ…”

Dost bildiğimiz insanların yaptığı açıklamalar, serzenişler, algılar… Ben bunu kabul etmiyorum. İnsanın 10 tane yüzü olmaz, 1 tane olur. Bizim yüzümüz bu. Belki kabul görmüyor, taraftarlarımızı tatmin etmiyor ama yüzümüz bu. Bu şekil davranmanın doğru olduğunu er ya da geç göreceksiniz.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın