Ali Koç: Çebi de haklı

 Ali Koç: Çebi de haklı
Okunuyor Ali Koç: Çebi de haklı

Savunmadaki sorunları çözmek için düğmeye basan yönetim; tecrübeli stoper ve A Milli Takım’ın yeni ismine Siyah-Beyazlı formayı giydirmek istiyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, göreve gelir gelmez takımın savunma hattındaki problemlerden dolayı yönetimden transfer talebinde bulunmuştu. Güneş’in, savunma becerisi ek stoper ve sağ bek talebi dol sonrasında kulübün yabancı kotasının u olması sebebiyle, yerli isimler üzerine yoğunlaşan yönetim, 2 ismi hedef olarak belirledi. İşte detaylar…

Liste başında Onur Bulut var

Kayserispor’la ortaya koyduğu istikrarlı görüntüyle dikkat çeken tecrübeli sağ bek Onur Bulut, yerli adaylar arasında liste başında yer alıyor. Kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Onur, Kayseri’yle yeni kontrat yapmayacak. Kariyerine İstanbul’da devam etmeyi planlayan 28 yaşındaki futbolcuyu kısa sürede ikna etmeyi planlayan idareciler, Kayserispor’u da düşük bir bonservis bedeline ikna hem edip hem kulübünün para kazanmasını hem de oyuncunun ocakta Beşiktaş’a gelmesini sağlamayı amaçlıyor.

Kaan Ayhan için limitler zorlanacak

İtalya Serie A ekibi Sassuolo’ya transferinin ardından başta Beşiktaş olmak üzere birçok Türk kulübünün radarına giren Kaan Ayhan, Serie A ekibinden kopamamıştı. Tecrübeli stoper için birkaç kez girişimde bulunan, ancak olumlu dönüş alamayan yönetim, bu kez kararlı…

İdareciler, Kaan için ekonomik limitleri zorlayıp satın alma opsiyonlu ile kiralama formülüyle bu kez Sassuolo’yu ikna etmeyi amaçlıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın