Ali Koç Bir Portekizli’yi Daha Fenerbahçe’ye Getiriyor

 Ali Koç Bir Portekizli’yi Daha Fenerbahçe’ye Getiriyor
Okunuyor Ali Koç Bir Portekizli’yi Daha Fenerbahçe’ye Getiriyor

Yaz transfer dönemi için girişimlerini hızlandıran Fenerbahçe’de başkan Ali Koç, Jorge Jesus’un çok istediği Ruben Semedo’yu bitiriyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç transferde şaha kalktı. Portekizli teknik direktör Jorge Jesus’un vatandaşı Ruben Semedo Fenerbahçe’ye geliyor.

ALİ KOÇ JORGE JESUS’UN GÖZDESİNİ GETİRİYOR

Jorge Jesus yönetimindeki Fenerbahçe , Portekiz geçmişi olan oyunculara yönelmeye devam ediyor. Gündeme gelen son isim bonservisi Olympiacos’ta bulunan Ruben Semedo oldu.

O Jogo’nun haberine göre Porto, Ocak ayında kiralık olarak kadrosuna kattığı Ruben Semedo’nun 5.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanmadı ve Portekizli oyuncu için Fenerbahçe, görüşmelere dahil oldu. Sarı-Lacivertlilerin Olympiacos ile pazarlıklarını sürdürdüğü ve Jorge Jesus yönetimindeki Fenerbahçe’ye transferinin yakın olduğu belirtildi.

Ruben Semedo, yeni sezon öncesi Olympiacos’tan ayrılmayı düşünürken özellikle pas isabet oranının yüksekliği nedeniyle Fenerbahçe’de ilk seçenek haline geldiği ifade ediliyor.

JORGE JESUS İLE ÇALIŞTI

Daha önce Sporting döneminde Jorge Jesus ile çalışan Ruben Semedo, Temmuz 2017’de 14 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Villarreal’e transfer olmuştu. Daha sonra Huesca ve Rio Ave’ye kiralanan Portekizli oyuncu, Temmuz 2019’da 4.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Olympiacos’un yolunu tuttu. Yeniden Portekiz Millî Takımında yer edinmek isteyen 28 yaşındaki oyuncu, geride bıraktığımız sezonun ikinci yarısını ise ülkesi ekiplerinden Porto’da geçirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın