Alex Teixeira’da Son Durak

 Alex Teixeira’da Son Durak
Okunuyor Alex Teixeira’da Son Durak

Yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Sergen Yalçın düğmeye bastı…

Beşiktaş bu doğrultuda rotasını çizdiği Alex Teixeira’da flaş açıklamalar geldi… İşte tüm ayrıntılarıyla;

Brezilyalı 10 numara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, geleceği hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Alex Teixeira, “Dubai’de tatildeyim. Yakında son kararımı açıklayacağım” ifadesini kullandı. 

Sonhaftaların  Kara Kartal  transfer gündeminin baş aktörü olan Brezilyalı yıldız oyuncu, hakkındaki iddialara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıklık getirdi. Beşiktaş’ın geçen hafta prensip anlaşmasına vararak Türkiye’ye davet ettiği Brezilyalı 10 numara Alex Teixeria, BAE ekibi Sharjah’dan gelen teklif sonrası siyah beyazlıları bekletmeye almıştı.

Beşiktaş yönetiminin önerdiği yıllık ücretin yaklaşık 3 katına Sharjah’a imza atacağı iddia edilen Teixeria, görüşmelerde bulunmak üzere  Dubai’ye gitti. Siyah beyazlı taraftarların sonucunu merakla beklediği görüşmeler hakkında bilgi vermeyen Brezilyalı 10 numara, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayıp, kararını yakında açıklayacağını ilan etti.

Teixeria yaptığı açıklamada, “Geleceğimle ilgili karar vermek için ailemle Dubai’ye geldim. Burada menajerimle de görüşeceğim. Transferim ile ilgili kararı ben veya menajerim Junior Mendoza yakında açıklayacaktır” ifadelerini kullandı.

Bu paylaşım sonrası Alex Teixeria transferinin siyah beyazlılar açısından hangi doğrultuda olacağı merakla bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın