Alex Teixeira geri sayımda

 Alex Teixeira geri sayımda
Okunuyor Alex Teixeira geri sayımda

Gelecek sezon kadro planlamasını sürdüren Beşiktaş’ta gözden çıkarılan ilk isimlerden biri de Alex Teixeira oldu.

Siyah beyazlı takımda sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan çok sayıda oyuncuyla ile ilgili kararlar alınmaya başlandı.

Beşiktaş’ta Ljajic, Lens, Nsakala ve Douglas’ın yanı sıra Batshuayi, Oğuzhan, Gökhan Töre, Pjanic ve Mehmet Topal kesin olarak takımdan ayrılacak. Atiba, Larin, Vida ve Güven’in durumları henüz kesinleşmedi. Larin ve Vida’nın takımdan ayrılması, Atiba ve Güven’in kalmaları bekleniyor. Milliyet’te yer alan habere göre, Teknik Direktör Valerien Ismael yeni sezon kadro yapılanmasına ilişkin raporunu Konyaspor maçından sonra Sportif Direktör Ceyhun Kazancı’ya sunacak. Valerien Ismael’in kadroda düşünmediği isimlerden birinin de Alex Teixeira olduğu belirlendi. Fransız hocanın son 4 maçta sadece 19 dakika forma verdiği Brezilyalı yıldızı özellikle oyun temposu açısından yeterli bulmadığı belirtildi.

Beşiktaş’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Alex Teixeira’nın da ayrılık için geri sayımda olduğu öğrenildi. Brezilya’dan teklifler alan 32 yaşındaki futbolcunun büyük olasılıkla bedelsiz olarak takımdan ayrılarak ülkesine döneceği aktarıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın