Alex de Souza Bombası

 Alex de Souza Bombası
Okunuyor Alex de Souza Bombası

Fenerbahçe’de yönetim, Brezilya ekibi FC Sao Paulo B takımında teknik direktör olarak kariyerini sürdüren efsanesi Alex de Souza’yı listenin ilk sırasına yazdı.

Alex’ten olumsuz yanıt alınırsa Christoph Daum ile bir görüşme yapılacak. Daum Fenerbahçe’ye sıcak bakarken sürpriz isimler arasında Slaven Bilic, İsmail Kartal ve Zico yer alıyor

Beşiktaş derbisi sonrası Vitor Pereira ile yolları ayıran Fenerbahçe, hoca arayışlarına başladı. Sarı-Lacivertliler, listenin ilk sırasına Alex de Souza’yı yazdı. Yönetim, takımı Brezilya ekibi FC Sao Paulo B takımında teknik direktör olarak kariyerini sürdüren Alex’e emanet etmeyi düşünüyor. 44 yaşındaki çalıştırıcı ile görüşmelere başlandı. Alex’in yanıtı bekleniyor.

SLAVEN BILIC VE İSMAİL KARTAL DA GÜNDEMDE

Fenerbahçe, Alex’ten olumsuz bir yanıt alması durumunda ise eski teknik direktörü Christoph Daum’a yönelecek. Daum, Fenerbahçe’yi yeniden çalışmaya sıcak bakıyor. Listede bulunan bir diğer isim ise Slaven Bilic… Bilic’in Guan ile olan sözleşmesini ocak ayında feshetme şansı bulunuyor. Fenerbahçeli idareciler bu konuda gelişmeleri yakından takip ediyor. Zico, İsmail Kartal gibi olasılıklar da yönetim tarafından masaya yatırıldı.

HAMİT ALTINTOP: “KENAN KOÇAK KONUSU KAPANSIN”

Öte yandan Fenerbahçe’nin gündeminde olduğu konuşulan Kenan Koçak hakkında Milli Takımlardan Sorumlu Yönetici Hamit Altıntop, “Bir spekülasyon, bir dedikodu vakit kaybettiriyor! Kenan Koçak’ı Fenerbahçe’ye verme niyetimiz yok! Konu kapansın lütfen.” ifadelerini kullandı. Koçak ise “Milli Takımlar için bir hedefimiz var ona konsantreyiz.” dedi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın