Albert Riera Resmen Galatasaray’da

 Albert Riera Resmen Galatasaray’da
Okunuyor Albert Riera Resmen Galatasaray’da

Galatasaray’da Albert Riera dönemi resmen başladı. Sarı-Kırmızılılar, eski futbolcusu Albert Riera’nın Domenec Torrent’in yardımcısı olarak göreve getirildiğini açıkladı.

. Kendisini Galatasaray’a bağlayan sözleşmeyi imzalayan Albert Riera, “Domenec Torrent ile iki saat aralıksız futbol konuştuk. Takıma uyarlayabileceğimiz çok güzel fikirleri var” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’dan yapılan açıklama şöyle:

“Galatasaray’ın eski futbolcusu Albert Riera, Futbol A Takımı Yardımcı antrenörü olarak teknik ekibimize katıldı.

2011-2014 arasında futbolcu olarak yer aldığı Galatasaray’da 2020-21 sezonunda teknik kadroda yardımcı antrenör olarak bulunan İspanyol futbol adamı, GS TV’ye yaptığı açıklamada yüreğinin sesini dinlediğini söyledi.

15 Nisan’da 40. yaş gününü kutlayacak olan Riera, “Galatasaray’dan teklif aldığımda yüreğimin sesini dinledim. Burası benim ikinci evim. Zaten yüzümdeki tebessümden de duygularımı anlayabilirsiniz” diye konuştu.

Birlikte çalıştığı Fatih Terim ve ekibine destekleri için teşekkür eden İspanyol futbol adamı, gelmeden önce eski ekibiyle konuştuğunu dile getirerek, “Onlar da anlıyor ki, sevdiğim kulübe hizmet etmek istiyorum. Bu güven için de çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın