Albayrak Son Noktayı Koydu! Mostafa Mohamed’in Sözleşmesi..

 Albayrak Son Noktayı Koydu! Mostafa Mohamed’in Sözleşmesi..
Okunuyor Albayrak Son Noktayı Koydu! Mostafa Mohamed’in Sözleşmesi..

Mostafa Mohamed Galatasaray ile çıktığı 4 maçta 4 gol atarak tüm ilgileri üstüne topladı. Mısırlı golcü için ülkesinden ise flaş bir iddia ortaya atıldı. Gündem yaratan iddiaya Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak açıklama da bulundu.

‘BAŞKA BİR TAKIMA SATILABİLİR’

Zamalek muhabiri Sarah Abdelbaky’nin iddiasına göre; Mostafa Mohamed için Zamalek’e 4 milyon dolardan daha fazla bir teklif gelirse Galatasaray, bu fiyattan Mısırlı golcüyü alması öncelikli olacak.

ABDURRAHİM ALBAYRAK’TAN CEVAP

Albayrak, sarı-kırmızılı takıma geldiği dünden itibaren gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken ve Teknik Direktör Fatih Terim’den de tam not alan Mostafa Mohamed’in sözleşmesiyle ilgili noktayı koydu.

“Mostafa Mohamed için kimse endişe etmesin. Galatasaray, 1 Temmuz 2022’ye kadar 4 milyon doları ödediği takdirde bonservisini alıyor. Bu parayı bugün ya da yarın da verebilir ve tüm soru işaretlerine noktayı koyabiliriz. Ancak ortada kafa karışıklığına yol açacak bir durum yok.”

“KİMSE ALAMAZ”

“Kiralama bedeli 2 milyon dolar ve kulübümüz UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde hareket ediyor.

Zaten bu nedenle kiralama+satın alma opsiyonu şeklinde bir sözleşme yaptık. Bir kulüp gidip Mısır kulübü Zamalek’e 4 milyon dolardan fazla teklif etse de oyuncuyu alamaz.”

“HERKES ONU İZLEMEKTEN KEYİF ALIYOR”

Mohamed’in Galatasaray’a çok yakıştığını belirten sarı-kırmızılı idareci, “Mohamed takıma katılalı fazla bir süre olmadı, fakat onu izlemekten herkes büyük keyif alıyor. Sadece iyi bir futbolcu değil, aynı zamanda karakterli bir sporcu.” ifadelerini kullandı.

Mostafa Mohamed’in uzun yıllar Galatasaray’a hizmet edeceğinin altını çizen Albayrak, “Bu kalitesine rağmen çok uygun rakamlara oynuyor. Kendisi uzun yıllar Galatasaray formayı giyecek. Kimsenin bundan şüphesi olmasın” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın