Ahmet Nuri Çebi 2 Bomba Transfer İçin Devrede

 Ahmet Nuri Çebi 2 Bomba Transfer İçin Devrede
Okunuyor Ahmet Nuri Çebi 2 Bomba Transfer İçin Devrede

Süper Lig’de 2020-2021 sezonunun çifte kupa ile kapatan şampiyon Beşiktaş Türkiye Kupası’nı da müzesine götürerek duble yaptı.

Kara Kartal kupaların sevincini yaşarken bir yandan da gözlerini gelecek sezon yapacağı transferlere çevrildi.

Takıma yeni kazandırılacak isimlerin yanı sıra şampiyonlukta büyük pay sahibi olan ve sözleşmeleri biten yıldızlarla da görüşmelere başlayacak. Kartal’ın 1 numaralı gündemi ise Rachid Ghezzal.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kiralık kontratı sona eren Rachid Ghezzal için geçmişten örnek verdi. 8 gol-17 asist ile şampiyonluğun kahramanlarından olan Cezayirli oyuncunun, daha önceki şampiyonluklarda ellerinden kayıp giden Mario Gomez ve Anderson Talisca gibi olmayacağını açıklayan Çebi, “Gerekeni yaparak bu oyuncumuzu kadromuzda tutacağız. Mevcut oyuncularım ve hocalarımla yola devam etmek istiyorum” dedi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ghezzal’ı tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtirken, Gomez ve Talisca örneğini verdi. 

Ahmet Nuri Çebi ; Gomez ve Talisca’ya kadroya geri almak istediğini ve bunun için bizzat aracı olup gelecek sezonun en güçlü takımı oluşturma peşinde

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın