Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın Açıklaması

 Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın Açıklaması
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig’de cumartesi günü Galatasaray’la oynayacakları dev derbi öncesinde özel açıklamalarda bulundu.

Göreve geldiği ilk günden beri şampiyonluk inancı taşıdığını söyleyen Çebi, ”Şampiyonluk inancım o şartlarda neyse, şimdi de o. Şampiyonluğun en güçlü adayıyız ve şampiyon olacağız” diye açıklama yaptı.

“SERGEN HOCA ZOR BİRİ”

Başkan, “Biz Sergen Yalçın ile kısa vadeli anlaşma yapmadık. Sergen, kulübün içinden gelen biri. Gerçekten zor bir kişilik. Herkesin çalışabileceği hoca değil. Ama önemli olan yaptığı iş.” dedi.

“SERGEN YALÇIN’LA DEVAM”

Ayrıca çebi “Sergen hoca işini kusursuz yapıyor. Biz, idari olarak imkanlar çerçevesinde çalışma ortamı yaratıyoruz. Beşiktaş’ın hoca problemi yok. Hocamızla yola devam edeceğiz. Bunun lig sıralaması ile de alakası yok” sözlerini sarf etti.

“GÖNDERME NİYETİMİZ YOK”

Tecrübeli teknik adama güvendiklerini söyleyen Çebi, “Sergen ne diyor, ‘Göndermeden bir yere gitmem.’ Bizim de öyle niyetimiz yok, hiç de olmadı.” dedi.

“ÜÇ KUPAYI İSTİYORUZ”

Başkan Ahmet Nur Çebi “Camia olarak şampiyonluğa odaklandık. Üç lig, bir de kupada final maçımız var. Hocamıza ve oyuncularıma her zamanki gibi güveniyorum. İki kupayı kazanmak için yüreğimizi ortaya koyacağız. Bu zorlu süreçte çifte değil, üç bayram yaşayacağız inşallah” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın