Ahmet Nur Çebi’den Rachid Ghezzal Açıklaması

 Ahmet Nur Çebi’den Rachid Ghezzal Açıklaması
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Rachid Ghezzal Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Asbaşkanı Emre Kocadağ, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında sağ diz tendonu kopan ve dün ameliyat edilen Cenk Tosun’u hastanede ziyaret etti. Ziyaretin ardından Çebi ve Kocadağ ile milli golcünün doktoru açıklamalarda bulundu.

“ŞAMPİYON OLDUK DİYEMEYİZ”

Çebi, şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak ise “Takımın morali çok iyi. Kendilerini çok iyi ve hazır hissediyorlar. Ama daha 8 maç var. Rakiplerin de gücü ortada. Şampiyon olmadan ‘şampiyon olduk’ diyemeyiz. Rakiplerimize saygı duymak zorunydayız. Şampiyonluk yarışında rakiplerden bir adım öndeyiz” değerlendirmesinde bulundu.

“ŞU ANDA SÖZLEŞMELER GÜNDEMİMİZDE DEĞİL”

Takıma büyük katkı sunan Rachid Ghezzal’ın bonservisinin alınıp alınmayacağı yönündeki soruya ise Ahmet Nur Çebi, “Sadece Ghezzal değil. Diğer futbolcularımın da çok katkısı var. Onlarda da kontrat bekleyen isimler var. Ghezzal’ın başarısı ortada ama bir bütün olarak bakıyoruz. Şu anda sözleşmeler gündemimizde değil. Yolumuza devam etmek için her türlü arzu ve isteğimiz var” karşılığını verdi.

Çebi, sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Aboubakar’ın durumu için ise “Bugün dünden daha iyi. İnşallah maça hazır hale gelir. Sonuçta futbolcularımızın sağlığı bizim için çok önemli. Acele etmemek lazım” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın