Ahmet Nur Çebi’den Önemli Açıklamalar

 Ahmet Nur Çebi’den Önemli Açıklamalar
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Önemli Açıklamalar

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lig Radyo’da Mehmet Ayan ve Cüneyt Kaşeler sorularını yanıtladı

TARAFTARA MESAJ

“Taraftarı seviyorum, kıymetli. Kulübün değerini yukarı çekecek olan taraftarın ilgisidir, alakasıdır. Taraftarı seviyorum ama baskı altında karar vermeyeceğim. Onu al, bunu gönder, bunu sağda oynat, bunu sola koy falan dinleyeceğim, saygı göstereceğim ama bildiğimi okuyacağım. Doğru olduğuna inanıyorum çünkü. Başka türlü şansım yok.”

BİRİ TVİT ATMIŞ…

Ya adamın biri tweet atmış. ‘Sergen Hoca tekniği ve babam Yaşar Kaptan Çebi’nin parasıyla şampiyon oldu’ diyor. Biz kimiz ki!’


BEŞİKTAŞ BENİ ÇOK ETKİLEDİ

“Beşiktaş’ın beni en çok etkileyen şeyi tarihi ve duruşudur. Önce zorla bize ‘Beşiktaş forması giyeceksin’ dediler ama ortaokul ve lisede Beşiktaşlılık duruşu ve tarihi beni çok etkiledi. 


TARAFTAR KUSURA BAKMASIN

“Pandemi nedeniyle kupa töreni yapamadık. Birçok insanı davet edemedik, unuttuk. Önce 3 bin dediler, sonra 300, sonra 500, akşam üzeri 1000 olsun dediler. Buradan biraz kırgın olan taraftarlara ‘Kusura bakmayın’ diyorum.  

KEŞKE SERGEN HOCA…

“Avcı’nın ayrılışıyla 13’üncülükten 3’üncülüğe çıktık kısa sürede. Sergen Hoca’yı keşke bizden önce de keşfetselerdi.”

KULÜPLER BİRLİĞİ KONUSU

“Ben bir defa Kulüpler Birliği’ne arkadaşlarımın baskıyla geldim. Sayın Sepil bırakmak istedi ama ricam için uzun bir süre erteledi. Ali Koç Beyefendi’nin baskısıyla Kulüpler Birliği başkanı oldum.”

ACI ÇEKİYORUZ

“Gelirler düştü. Şimdi geldik çattık pandemiye. Ülke puanları dibe vurdu. Geçen sene kötü bir Avrupa maçlarımız oldu. Çok puan alamadığımız için acı çekiyoruz.”

TAKIMI BU LİMİTE SOKMAK ZOR

“Benden sonra harcanan 97 milyon euro var. 37-38 milyon euro’ya indik. Bana 27 milyon euro’ya in diyorlar. Onu konuşacağız işte. Takımı bu limite sokmak zor.”

ALPEREN, NBA’E GİDER

“Alperen Şengün bir defa NBA’e gider. Ona engel olamıyoruz. Gidecekler ama gitsinler, bahtları açık olsun.”

ALDIĞI PARALAR DUDAĞINIZI UÇUKLATIR

“Şehmus ile Furkan’ı isteyen çok var. Ligin ilk 2-3 sırasındaki takımlar istiyorlar. Alperen NBA’e gidecek, draft olacak. Bu çocukların aldığı paraları görseniz dudağınız uçuklar”

RIDVAN YILMAZ’IN MAAŞI

“Rıdvan’ın maaşı 500 bin liraydı. Rıdvan’ın maaşının düzeltilmiş hali 500 bin liradır.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın