Ahmet Nur Çebi’den Flaş Sözler

 Ahmet Nur Çebi’den Flaş Sözler
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Flaş Sözler

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin 2022 Yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda Sergen Yalçın’la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Başarılı teknik adamın Beşiktaş’tan ayrılık sürecine değinen Ahmet Nur Çebi’nin “Sergen Yalçın bir gün yeniden Beşiktaş’ta görev alacak” sözleri dikkat çekti.

Adem Ljajic konusuna da giren Çebi, “Sergen hoca olmayacak bu iş, adamın niyeti yok dedi. 3 milyon 750 bin euro bizden alan futbolcuya 750 bin euro bile öneren olmadı” ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları şöyle:

“GELDİĞİMİZDE 3,3’TÜ ŞİMDİ 3,9 MİLYAR TL NET BORCUMUZ VAR”

“Borcumuz 4.5 milyar TL değil ama 3.9 milyar TL. Hesapta çelişkili açıklamalar oluyor. Kasanızda olanı borcunuza mahsup etmediğiniz zaman borcunuz daha yüksek oluyor. 3.9 milyar TL net borcumuz var. Gelirlerimiz var, çeklerimiz var. Yuvarlak hesap 4 milyar TL diyelim. Ben buraya geldiğimde borç 3 değil, 3.3’tü. Onun üzerinden bugüne kadar yılda 600-700 milyon lira faiz ödüyoruz maalesef. Bu borcun faizini nasıl karşılayacağımızı çözmemiz gerekiyor. Bu gemiyi yüzdürmeye çalıştık. Biz çok sorun çözmeye çalıştık. Bundan sonraki süreç Beşiktaş’ın geleceğini planlamasıyla ilgili adım atması gereken bir süreç. Kapıda icra memuru beklerken, futbolcunuz maaş alamayıp ihtarname çekerken aynı zamanda Beşiktaş’ın yapılandırmasını yapmakta zorlanıyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın