Ahmet Nur Çebi’den Dorukhan Toköz Sözleri

 Ahmet Nur Çebi’den Dorukhan Toköz Sözleri
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Dorukhan Toköz Sözleri

Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları şöyle:

“DEVRE ARASINDA ÇOK TRANSFER YAPMAYA SICAK BAKMIYORUM”

“Ara transfer döneminde çok fazla transfer yapmaya sıcak bakmıyorum çünkü genelde takımlarından şans bulamayan futbolcular oluyor.

CENK TOSUN VE DORUKHAN TOKÖZ’E DAİR…

Cenk Tosun’u kiraladık ama onu daha sonrası için de hayal ediyorum. Onunla anlaşıp, yola devam edebileceğimizi hayal ediyorum.

Biz Dorukhan’la anlaştık ama menajerleri araya girerek oyuncunun yurt dışında oynama hayalini öne çıkardılar. Dorukhan’ın önünde kontrat var, istiyorsa imza atar, istemiyorsa atmaz. Zorla güzellik olmaz.

Dorukhan’ın Fenerbahçe’ye transferi tabii ki rahatsız eder ama ücretini artırmam. Kulübümü bu konuma düşürmem. Fenerbahçe’den bana gelmiş bir gelişme yok. Menajeri yurt dışından bahsediyor.

Ya bu ayın sonuna kadar kontrat işini bitireceğiz ya da Dorukhan başka yerde topunu oynamaya devam edecek.

Biz şampiyonluk hedefimizden hiç vazgeçmedik. Çok pahalı oyuncuyla bu iş olmuyor, bunu da Türkiye şu anda yakından takip ediyor.

“BAZI TAKIMLARIN KAPALI FUTBOL OYNAMASI TÜRK FUTBOLUNA YARAR SAĞLAMIYOR”

Bazı takımların kapalı futbol oynaması Türk futboluna çok yarar sağlamıyor. Bir taraftan yayıncı kuruluştan gelirimiz niye düşüyor diyoruz ama baktığımızda da marka değerini yukarı çekecek bir futbol oynanmıyor. Antalyaspor maçı da böyleydi.

Hakemin sert hareketlere taviz verdiğini gördüm. Maç uzadıkça şaşkınlıkla izlemeye başladım çünkü herhangi bir aksiyon almadı. Hakemin koyması gereken tepkiyi koymaması beni rahatsız eden bir konudur.

ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK’E CEVAP

Ali Şafak Öztürk başka bir kulübün bayiliğini yapmasın. Ya Antalyaspor’a dönsün ya da hangi kulübe aitse gidip taraftarlık yapsın. Camiamızın adını ağzını almamasını telkin olarak kendisine söyleyebilirim.

“HAKEMLER BEŞİKTAŞ’IN ÖNÜNÜ KESMEYE ÇALIŞIRSA TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ BIRAKMAM, YER YERİNDEN OYNAR”

Hakemlerin yaptıkları iş çok önemli ve değerli. Burada mümkün olduğu kadar adaletli ve vicdanlı olmaları gerekiyor. Ligin en iyi futbol oynayan takımı bana göre Beşiktaş. Beşiktaş’ı bu sene şampiyon yapmazlar diyorlar. Bunda iki etmen olabilir; ya TFF ya da hakemler. Hakemler Beşiktaş’ın önünü kesecek bir tavır ortaya koyarlarsa emin olun taş üstünde taş bırakmam, yer yerinden oynar.

“EN DOĞRU YOL SERGEN YALÇIN’LA DEVAM ETMEK”

Beşiktaş için en doğru yol, Sergen hocayla yola devam etmektir. O da konsantrasyonunu tamamen şampiyonluğa odaklamış durumda. Bugünün konusunda konuşacağımız tek şey bu. Bunlar içinde konuşacak son konu, kontrat konusu.

“TFF ÇIKSIN AÇIKLASIN”

Başka kulüplerin bu limitleri bir şekilde deldiği söyleniyor. Ben bu mesajı vermek istedim. Lütfen TFF ve yetkilileri, hangi kulüplerin limitlerinin ne olduğunu, bunların ne kadarının kullanıldığını açıklayın ve hem bizler hem de TFF rahatlasın.

Ben bizimle ilgili olanı açıklarım. Biz limitimizin içinde kaldık ve buna uyum sağlamaya devam ediyoruz. Başka kulüplerin limiti deldiği ifadesinin önüne geçmek gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın