Ahmet Nur Çebi’den Aboubakar Müjdesi

 Ahmet Nur Çebi’den Aboubakar Müjdesi
Okunuyor Ahmet Nur Çebi’den Aboubakar Müjdesi

Beşiktaş son haftada yaşadığı puan kaybı ile liderlik yolunda rakiplerine yer açmış oldu.

Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, Nevzat Demir Tesisleri’nde gündeme dair açıklamalar yaptı. Beşiktaş’ın şampiyon olamayacağına dair algı yapıldığını öne süren Çebi, Vincent Aboubakar, Rosier ve Ghezzal’ın transferiyle ilgili de konuştu.

“ŞAMPİYON BİZİZ”

Ekibim, teknik kadrom ve oyuncularımla bizler şampiyonluğa inandık. Bütün camiamız da buna inansın. En ufak bir tereddütleri olmasın. Şampiyon biziz! Onurlu ve şerefli bir şampiyonluk kovalıyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın bu sezon şampiyon Beşiktaş olacaktır. 13. sırada yer alırken de bunu söylüyordum lideriz yine bunu söylüyorum.

BİR MESAJ DA BEŞİKTAŞLILARA

Medyada bazı Beşiktaşlıların, Beşiktaş’ın zarar göreceği söylemlerden, kasıtlı olarak davranmalarından vazgeçmelerini rica ediyorum. Beşiktaş köklü bir kulüptür. Bu tür gayretler saygı ve değer görmeyecektir. Bunları bilmelerini rica ediyorum.

DEMBA BA SÖZLERİ

Demba Ba benim iyi tanıdığım ve Türkiye’ye transferinde emeği olan birisiyim. Kendisinin çok dürüst ve onurlu bir futbolcu olduğunu biliyorum. Dünkü sözleşme fesih olayı beni şaşırtmıştır. Varsa bir şey Demba Ba söyler. Camiaları zan altında bırakmaması gerekir.

“ABOUBAKAR GELECEK SEZON DA BİZİMLE”

Aboubakar son derece naif, kafasında art niyet olmayan futbolcularımızdan bir tanesi… Aboubakar’ın kontratını ben yaptım. O bizim futbolcumuzdur. Önümüzdeki sene de bizimle birlikte futbol oynayama devam edecektir. Opsiyon hakkı Beşiktaş’a aittir. Aboubakar’ın hakkı yenirse telafi edecek bir başkanım. Aboubakar’un bu sene bize katkısı çok yüksektir. Aboubakar’ın top oynamak istememesi gibi bir durum olmamıştır. Beşiktaş isterse Aboubakar burada seneye top oynamaya devam edecektir. Beşiktaş Aboubakar olmadan da şampiyon olabilir.

“TEPKİMİZ ÇOK SERT OLABİLİR, HERKES HADDİNİ BİLSİN”

Beşiktaş şampiyonluğa giderken futbolcularıyla ilgili oynanan oyunlardan vazgeçsinler. Tepkimiz çok sert olabilir, hiç umulmadığı kadar sert olabiliriz bu konuda tavizimiz olmaz. Herkes haddini bilsin.

“TFF HER SENE İYİ ZEMİNLERE ÖDÜL, PRİM VERSİN”

Erzurum’da Cenk Tosun’un sakatlanması sonucu hem Cenk, hem Beşiktaş, hem de Milli Takımımız zarar gördü. TFF’ye bir öneride bulunmak istiyorum. Her sene iyi zeminlere ödül verilsin. Prim verilmeli.

ROSIER VE GHEZZAL KALACAK MI?

Rosier ve Ghezzal’ı takımımıza kazandırmak istiyoruz, görüşmeler devam ediyor ama noktalanmış bir transfer yok. Herkes kalmak istiyor, Aboubakar da burada devam etmek istiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın