Ahmet Nur Çebi Resti Çekti

 Ahmet Nur Çebi Resti Çekti
Okunuyor Ahmet Nur Çebi Resti Çekti

Süper Lig’de mücadeleye deva eden Beşiktaş’ta teknik direktör arayışları devam ederken bir yandan da oyuncuların sözleşme krizi yaşanıyor…

Beşiktaş’ta gündem ; Yüksek kontrat talebinde bulunan Domagoj Vida ….

Domagoj Vida, üst üste yaptığı bireysel hatalarla puan kayıplarına neden olan oyuncular arasında yer aldı.  Beşiktaş yönetiminin sözleşme yenilemek için önerdiği yıllık 1.5 milyon Euro’yu da reddeden Hırvat stoper 2 milyon Euro ısrarını sürdürüyor.

Ancak 32 yaşındaki futbolcunun hem performansının düşüklüğü hem de istediği rakamda ısrarcı olması yönetimi yeni bir karara sevk etti.

YOLUN SONUNA GELİNDİ….
Sabah’ın haberine göre Başkan Ahmet Nur Çebi, ve ekibi , Vida’nın mukavele yenileme görüşmelerini askıya aldı. Yıllık 3.4 milyon Euro kazanan tecrübeli oyuncuyla sezon sonunda yolların ayrılması yüksek ihtimal olarak görülüyor. Yönetim, devre arasında teklif gelmesi halinde ida’nın gidişine verecek.

TALİP ÇIKTI!
Yaşanan bu gelişmenin ardından Domagoj Vida’ya talip çıktığı öğrenildi. Siyah beyazlılarla yollarını resmen ayırmasıyla beraber yeni takım araması beklenen Hırvat yıldıza, Premier Lig ekibi Watford şimdiden talip oldu

Domagoj Vida bu sezon toplamda 18 müsabakada yer aldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın