Ahmet Nur Çebi, Rachid Ghezzal ve Dorukhan Toköz’ü Açıkladı.

 Ahmet Nur Çebi, Rachid Ghezzal ve Dorukhan Toköz’ü Açıkladı.
Okunuyor Ahmet Nur Çebi, Rachid Ghezzal ve Dorukhan Toköz’ü Açıkladı.

Bu sezonu çifte kupa ile sonlandıran Beşiktaş’ta moraller tavan yapmış durumda. Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Çebi, Rachid Ghezzal ve Dorukhan Toköz konusuna da değindi

“GÖRÜŞMELERE BAŞLAYACAĞIZ”

Öncelikle iyi bir takım kurmak için araştırmamız lazım, görüşmelere başlayacağız. Sezon bitti, hocalarımız dinlenecekler. Yarın sıfırdan önümüzdeki sezonun şampiyon takımını kurmak, eksikleri gidermek yolunda çalışacağız.

“SERGEN HOCAMIZI GÖREVE GETİREN BİZİZ”

Hocamızı buraya gelmesi için çağıran ve bu talebi yapan, bu kontratı imzalayan bizim yönetimimiz, bizde değişen bir şey yok. O gün yaptığımızın doğru olduğu tescil edilmiştir. Gönlümüzden ve kafamızdan geçenleri söyledik, değişiklik yok. Hoca bizim için güzel şeyler yapmıştır, umarım sağlıklı, sıhhatli, önümüzdeki yıllarda birlikte oluruz.

DORUKHAN TOKÖZ SÖZLERİ

Dorukhan gitsin biraz Avrupa’da top oynasın EURO 2020’de, bakalım gönlü bizi çekecek mi? Önce Milli Takım’da hizmet etsin, döndüğünde ortak bir karar veririz.

“GHEZZAL İNŞALLAH GOMEZ VE TALISCA GİBİ OLMAYACAK”

Ghezzal inşallah Mario Gomez ve Anderson Talisca gibi olmayacak. Bütün arzumuz bizimle devam etmesi yönünde.

“VAR DESTEKLEDİĞİM BİR KARARDI AMA…”

VAR benim başından beri desteklediğim bir uygulamaydı ama maalesef tedirginlikler başladı. VAR’ın tekniğinde, kendisinde, hakemlerde, yan hakemlerde, dördüncü hakemlerde eleştiri var. Hepsiyle ilgili canı yanmamış bir kulüp yok. Masaya bu konuyu yatırarak dibinden çözmek lazım. Kulüpler Birliği olarak eski hakemlerle, MHK Başkanlarıyla bir çalıştay planlanıyor. Umarım çıkan sonuçlar TFF tarafından da değerlendirilir ve bir sonraki sene hatasız olur. İnsanlar hata yapar diye bir söylem var, doğru ama doktorun biri karaciğer yerine böbrek aldığında kimse insandır demiyor, herkes yakasına yapışıyor. Bazı meslekler hata kaldırmaz, hassasiyet gerektirir.

Çok zorluk içinde alınmış iki kupa. Hem pandemi hem ekonomi, zorlu bir süreçti. Bu süreçte, kafamı yastığa koyduğumda ‘Bırakmam Seni’ kampanyası aklıma geldi. Biz aslında ateşi o gün yakmışız. Her şey çok güzel. Keyif alıyoruz. Bu iki tertemiz kupayı, camiamıza hediye ediyoruz.

“KALBİ KIRILANLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

Çok üzüldüğüm taraflar oldu. Söylediklerimizin cımbızlanarak başka yerlere çekilmesiyle karşılaştık. Çok net şeyler söyledik, konuşmalarımızın başında camiaları öven şeyler o kısma alınmadı. Bunlar beni çok üzdü. Kasıtlı bir kırıcı ifadem olmaz. Anlamadan yaptıysak da özür dileriz. Kalbi kırılanlardan özür diliyorum.

“EN İYİ TAKIMI KURMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Fiyatı yüksek bir takım düşünmüyorum ama en iyi takımı kurmayı düşünüyorum. Yüksek fiyat, iyi takım demek değil. Elimizde alternatiflerimiz var ve onlarla görüşmelere başlayacağız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın