Ahmet Nur Çebi Müjdeli Haberi Verdi.

 Ahmet Nur Çebi Müjdeli Haberi Verdi.
Okunuyor Ahmet Nur Çebi Müjdeli Haberi Verdi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, hakem hatalarından duydukları rahatsızlık sebebiyle TFF’ye gitti ve başkan Nihat Özdemir’le görüştü

Ahmet Nur Çebi, TFF Başkanı Nihat Özdemir’le yaptığı görüşme sonrası konuştu. TFF’nin hakem hatalarıyla ilgili serzenişlerine pozitif baktığını söyledi ve ‘Daha dikkatli ve titiz bakmaları gerektiğini kendileri de kabul ediyorlar’ dedi. Öte yandan Ahmet Nur Çebi “Türk futbolundaki hakemlik sorunu şu andaki yürütülen çalışmalarla bitecek. Bunu buradan müjdeliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇEBİ’DEN HAKEM ÖNERİSİ

VAR hakemlerinin ayrı olması gerektiğini tekrar vurgulayan Ahmet Nur Çebi “VAR hakemleriyle saha hakemlerinin birbirinden ayrılması gerektiğini, bir maça VAR, bir maça saha hakemi olarak verilmesinin sağlıksız olduğunu söylüyorum. Ceza sistemi, mükafat verilmesi gibi kendisini toplaması için devreye girmelidir. Beşiktaş’a zarar veren herkesle ilgili ceza verilmesini talep ettim. Bakacaklarını, hakemlerin nasıl değerlendirme yaptığını izleyeceklerini söylediler. Hakemlerle ilgili eli masaya vurmadan bu işlerin nasıl çözüleceğini anlatmaya çalıştığımız bir süreç yaşadık.” dedi.

“TFF DE KABUL EDİYOR”

Toplantının detayı hakkında bilgi vermeyeceğini söyleyen Ahmet Nur Çebi “İçeride konuşulanları benim söylemem doğru değil ama bakışlarının pozitif olduğunu söyleyebilirim. Bir önceki maçla ilgili daha dikkatli ve titiz bakmaları gerektiğini kendileri de kabul ediyorlar. Toplantı sadece hakemlerle alakalıydı. Ben buraya her seferinde, defalarca geliyorum. Benim bu sorunu çözeceğim yer burası, televizyonda bağırarak popülist hareketler yapmanın, insanları rencide etmenin Beşiktaşlı olarak doğru olmadığını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

“HERKESE GARİP GELİYOR AMA ŞAMPİYONLUĞU KAZANACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Şampiyonluğa inandığını söyleyen Ahmet Nur Çebi “Futbol bu, önümüzdeki 60 puanın nasıl dağılacağını zaman gösterecek. Ben taraftarımızla, camiamızla, teknik heyetimizle ve futbolcularımızla şampiyonluğu kazanacağımızı düşünüyorum. Biliyorum herkese garip geliyor.” dedi.

“ÖNDER KARAVELİ’NİN SON DERECE BAŞARILI OLDUĞUNU GÖRÜYORUM”

 Çebi “Ben, şampiyonluk istiyorum. Bunu başaran hocayla daha mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı olacaktır. Hocanın futbolcular üzerindeki etkisi, onlarla yarattığı aile ortamı benim için başka bir kriter olacaktır. Hocanın son derece başarılı olduğunu görüyorum. Umarım böyle de devam eder.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın