Ahmet Nur Çebi Depremi!

 Ahmet Nur Çebi Depremi!
Okunuyor Ahmet Nur Çebi Depremi!

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sonrası yaralar sarılmaya devam ederken, spor camiaları da tek yürek olmuş durumda. Öte yandan Hatayspor ve Gaziantep FK’nın ligden çekilmesi sonrası konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Süper Lig’in durumuyla ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. İşte detaylar…

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde birçok kentimizde can kayıpları yaşanırken, depremden en çok etkilenen illerin başında Hatay ve Gaziantep geliyordu.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yaşanan büyük yıkım sonrası arama kurtarma çalışmaları hız kesmeden devam ederken, spor kulüpleri de gerçekleştirilen çalışmalara destekleri son sürat devam ediyor.

TEPKİ ÇEKTİ!
Hatayspor ve Gaziantep FK yaşanan kayıpları sonrası ligden çekilme kararı alırken, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lig Radyo’ya verdiği röportajda Süper Lig’in durumuyla ilgili kullandığı ifadeler büyük tepki çekti.

“GEÇMİŞTEKİ MAÇLAR SAYILMAMALI”
“1-2 tane takımımız var, ayağa kalkana kadar bunlar maalesef ligde olamayacak. Dondurulmasını talep ediyoruz. Ancak nasıl olacağı konusunda tereddütler var. Bundan sonra onlarla oynayacak maçların sayılmayacağı gibi, Beşiktaş olarak geçmiştekilerin de sayılmaması gerektiğini düşünüyoruz.”

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI ÖZÜR DİLEDİ!
Başkan Çebi’nin yaptığı bu açıklama sosyal medyada büyük tepki çekti. Bazı Beşiktaşlı taraftarların, yorumlarda ezeli rakip taraftarlarından özür dilediği görüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın