Ahmet Çakar: BİR PENALTI DAHA VARDI!

 Ahmet Çakar: BİR PENALTI DAHA VARDI!
Okunuyor Ahmet Çakar: BİR PENALTI DAHA VARDI!

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar Beşiktaş ve Başakşehir maçını yorumladı….

Ahmet Çakar Beşiktaş’ın bir penaltısının verilmediğini dile getirdi…

Çok garip… Bu sene sıkıntılı maçlar oynayan  Başakşehir ,ligin şampiyonluk adayı iki takımı da yenme becerisi gösterdi. Fenerbahçe’yi yenmişlerdi, dün gece de Beşiktaş’ı yendiler . Ve pek tabii ki hak ederek yendiler. Önce şunu söyleyeyim, her iki takımın da santrforu siyahi ve ikisi de ligimiz için çok önemli oyuncular olduklarını gösterdiler.

Beşiktaş’a şunu diyelim; kötüydüler.  Batsuhayi ve Ghezzal dışındaki bütün futbolcular beklenenin altındaydı. Ve defansif zafiyet devam ediyor. Mert’i oynatmak, ilk yarı performansına bakınca hataydı ama aynı Mert 2. yarıda %100’lük iki pozisyonu çıkardı.

Gelelim hakeme… Beğenmedim. Yanlış fauller çaldı. Orta sahada bir faulde, 1-2 metrenin hesabını yaptı. Yanlış kartlar çıkardı. Ve bence Beşiktaş’a   vermediği bir penaltı daha var. VAR yardımı ile verdiği penaltı %100 doğru. İkinci yarıda soldan ortalandığında Başakşehirli oyuncunun kolu yapışık olmasına rağmen yapışık kolu topu kesiyor. Bence penaltı. Çünkü top uzaktan geliyor ve şiddeti çok yavaş. Burada da VAR daveti gerekliydi. dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın