Adem Ljajic’in Yerine Geliyor

 Adem Ljajic’in Yerine Geliyor
Okunuyor Adem Ljajic’in Yerine Geliyor

Adem Ljajic ve Alex Teixeira’nın ayrılığı sonrası 10 numara arayışını hızlandıran Beşiktaş, aradığı oyuncuyu İngiltere’de buldu.

Uzun süredir elden çıkarmak istediği Adem Ljajic’ten oyuncunun sözleşmesinin bitmesiyle birlikte kurtulan Beşiktaş, tüm konsantrasyonunu “10 numara” transferine çevirdi. Wout Weghorst ve Jackson Muleka transferleriyle üzerindeki ölü toprağı atan “Kara-Kartal”, İngiltere Premier Lig’de West Ham United forması giyen 29 yaşındaki futbolcu Manuel Lanzini’yi istiyor.

ADEM LJAJIC OUT, MANUEL LANZINI IN

Takvim’in haberine göre, kulübü ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Lanzini için West Ham yönetiminden indirim talep edildi. İngiliz kulübü indirime yanaşırsa yüz yüze görüşmeler başlayacak.

VALERIEN ISMAEL ONAY VERDİ

Teknik direktör Valerien Ismael’in onay verdiği Lanzini 10 numara dışında merkez orta sahada ve gerektiğinde orta sahanın solunda da görev yapabiliyor. Önceki yıllarda da Beşiktaş’ın gündemine gelen Arjantinli oyuncu için Valerien Ismael’in şartların zorlanmasını talep ettiği de gelen haberler arasında. Manuel Lanzini de West Ham United’daki 6 sezonun ardından yeni bir maceraya sıcak bakıyor.

Son 5 sezondur West Ham United forması giyen Manuel Lanzini, kariyeri boyunca 5 kez de Arjantin Milli Takımı için ter döktü. Kariyerinde 352 maça çıkan yıldız futbolcu, 54 gol ve 56 asistlik bir performans sergiledi. Kulübüyle olan sözleşmesi 2023 yılına kadar devam eden Manuel Lanzini’nin güncel piyasa değeri ise 12 milyon euro.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın