Adem Ljajic Yeni Adresi Belli Oldu

 Adem Ljajic Yeni Adresi Belli Oldu
Okunuyor Adem Ljajic Yeni Adresi Belli Oldu

Süper Lig’de 20. haftasında, Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Çaykur Rizespor’un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, karşılaşmanın ardından, sürpriz transfer hamlesinden bahsetti.

Hamzaoğlu, Beşiktaş’ın yorgun ve eksik olduğu konuşulduğunu, bunun etkisinde kalındığını söyledi.

Rize’ye gelen takımın Beşiktaş olduğuna vurgu yapan Hamzaoğlu, “Formayı giymeyi hak eden oyuncular. Emirhan dışında uzun süredir Beşiktaş ile mücadele eden oyuncular. Emirhan’ı tebrik ediyorum. Çok iyi bir oyun oynadı.” diye konuştu.

Hamza Hamzaoğlu Beşiktaş’tan Adem Ljajic’in gündemlerinde olduğunu açıkladı. Ljajic’in ismi Medipol Başakşehir’le anılıyordu.

ÇAYKUR RİZESPOR’DA GÜNDEM TRANSFER

Transferlerin devam ettiğini kaydeden Hamzaoğlu, Yusuf Sarı transferi için Trabzonspor’a teşekkür etti.

Hamzaoğlu, Beşiktaş’tan Adem Ljajic’in isminin gündemde olduğunu ifade etti.

İşte Hamzaoğlu’nun transfere ilişkin açıklamaları:

Şu anda Yusuf Sarı’yla her konuda anlaşıldı. Trabzonspor’a da teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki hafta başka transferler olabilir. Birkaç oyuncuyla takviye etmemiz gerekiyor. Kadromuzu desteklememiz gerekiyor. 2-3 transfer daha yapacağız. Adem Ljajic gündemimizde var ama sadece o değil. Biz her türlü hazırlıklıyız. Görüşmeler sürüyor. Hangileri takımımıza uygunsa onlarla sonuçlandıracağız. Sola takviye düşünüyoruz. Cemal’e fazla yük kaldı. Bugün istekliydi ama çok fazla verimli oynayamadı. Üst üste çok maç oynadı. Orayı bir oyuncuyla daha desteklemek istiyoruz. Transferin son gününe kadar giden de olabilir, ismini saymadığımız başka oyuncular da gelebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın