Adem Ljajic İçin Transfer Görüşmesi

 Adem Ljajic İçin Transfer Görüşmesi
Okunuyor Adem Ljajic İçin Transfer Görüşmesi

Süper Lig’e iddialı bir giriş yapan Beşiktaş’ta sürpriz gelişmeler yaşanıyor… Bu sezonda şampiyonluğu almak için kıyasıya mücadele verecek olan kara kartal güçlü bir kadro kurdu.

Beşiktaş’ta gündem de yıldız oyuncu ;Adem Ljajic var. Beşiktaş’ta kadro dışı olan yıldız oyuncuya İtalya’dan talip çıktı…

Beşiktaş yönetimi, performansı nedeniyle Sergen Yalçın’ın kadroda düşünmediği Adem Ljajic ile bir an evvel yollarını ayırmak istiyor. Beşiktaş, 29 yaşındaki futbolcunun 3 milyon Euro lük maaş yükünden kurtulmak isterken; İtalyan ekibi Sampdoria’nın görüşmelere başladığı ortaya çıktı.

Emre Kocadağ, kısa bir süre önce “Adem Ljajic için şu anda bir karar alındı, izinde. Gelen teklifler var, değerlendirilecektir. Olmuyorsa da teknik heyetimiz son kararı verecektir.” ifadelerini kullandı. Bu sözlerin ardından, teklif yapan takımın Sampdoria olduğu açıklandı.

İtalyan basını, Sampdoria Teknik Direktörü Roberto D’Aversa’nın, Adem Ljajic’i istediğini duyurdu. Haberde, Sampdoria’nın Ljajic’in menajeri ve Beşiktaş ile görüştüğü belirtildi.

Öte yandanGalatasaray’a da menajerler aracılığıyla önerilen ancak Fatih Terim’in istemediği Ljajiciçin Sampdoria’nın pazarlıklarını sürdürdüğü ve rakamları düşürmek için uğraştığı vurgulandı.

Beşiktaş’ta geçen sezon 22 lig maçına çıkan ve bu karşılaşmaların, 14’üne ilk 11’de başlayan Adem Ljajic, 2 gol ve 3 asistlik performans sergiledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın