Acun Ilıcalı’dan büyük yardım

 Acun Ilıcalı’dan büyük yardım
Okunuyor Acun Ilıcalı’dan büyük yardım

Deprem bölgesine tüm Türkiye’den yardım yağarken Acun Ilıcalı tarafından bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapıldığı açıklandı.

Türkiye Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

Tüm Türkiye’den deprem bölgelerine yardım yağarken ünlü isimlerde yardım programları ile deprem bölgesine destek olmak için adeta birbirleri ile yarışıyordu. Kurmuş olduğu AHBAP isimli dernek ile toplumsal olaylarda bağış toplayan Haluk Levent depremde de vatandaşların yoğun bağışları ile yardım kampanyası başlatmıştı.

ACUN ILICALI’DAN BÜYÜK DESTEK

Haluk Levent TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın deprem bölgesine 100 tır içme suyu yardımı yaptığını ifade etti. Levent’in ilgili paylaşımı şu şekilde:

Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili Acun Ilıcalı, yarından itibaren bölgeye 100 tır su gönderiyor. Ayrıca 5 milyonluk eşya desteği ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya sözünü verdi. Teşekkürler” dedi.

Acun Ilıcalı, deprem sonrası Twitter hesabından açıklama yapmış ve “Hepimizin yüreğini yakan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız enkaz altında bulunan yurttaşlarımızla. Geçmiş olsun Türkiye’m!” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın