Aboubakar’dan Sergen Yalçın’a Olay Tepki!

 Aboubakar’dan Sergen Yalçın’a Olay  Tepki!
Okunuyor Aboubakar’dan Sergen Yalçın’a Olay Tepki!

Beşiktaş Yeni Malatyaspor’a attığı golün asistini yapan Vincent Aboubakar 85. dakikada oyundan alınırken teknik direktörü Sergen Yalçın ‘a tepki gösterdi.

Siyah Beyaz takım Yeni Malatyaspor karşılamasında aldığı 3 puanla şampiyonluk yarışında kritik bir yol kaydetti . 58. dakikada attığı golde Atiba Hutchinson’a asisti yapan Vincent Aboubakar da galibiyette kilit pay sahibi oldu.

Yerini Nkoudou’ya Bıraktı 

Bu kez gol atmak yerine gol pası vererek takımına katkıda bulunan Kamerunlu forvet maçın son anlarında beklenmedik bir davranışa imza attı. Dakikalar 85’i gösterdiğinde Sergen Yalçın, Aboubakar’ı kenara alarak yerine Kevin Nkoudou’yu sürdü.

Değişikliğe anlam veremedi 

Ancak bu karardan hiç hoşnut olmayan golcü futbolcu oyundan çıkarılmasına tepki gösterdi. Kollarını iki yana açarak bu değişikliğe anlam veremediğini ifade eden Aboubakar, saha kenarına da sinirli bir şekilde konuşarak geldi.

Sergen Yalçın’dan Aboubakar Sözleri;  

Kendisine yöneltilen Aboubakar sorusuna Sergen Yalçın şu cevabı verdi; Bazen oyuncular sadece bireysel düşündükleri için bazı tepkiler verebiliyorlar. Ghezzal de tepki vermişti, oynamak istiyorlar doğal olarak. Bizim de düşünmemiz gereken 30 tane oyuncu var, onu söyleyeyim. Biz oyuncuların keyfine göre takım yapamayız.

”Aşırı Tepki Olmadığı Takdirde…”

‘Oyuncular bazen bu tepkiler verebiliyorlar, biz de onları anlayabiliyoruz. Aşırı olmadığı sürece bizim için problem teşkil etmez.’

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın