Aboubakar’a Taviz Yok

 Aboubakar’a Taviz Yok
Okunuyor Aboubakar’a Taviz Yok

Sezonu çifte kupa ile kapatan Beşiktaş Flaş gelişmeler yaşanıyor.

Devre arasında Vincent Aboubakar’a İngiltere’den teklifi geldi. Beşiktaşlı yöneticiler, görüşme gerçekleştirdikleri oyuncuya transfer vizesi vermedi. Ayrıca kendisine sezon sonunda maaşına zam yapılacağı belirtildi.

FENERBAHÇE ÇEKİLDİ

Sakatlığı nedeniyle sözleşmesindeki opsiyonun devreye girmesi 1 maça takılan Aboubakar’a Fenerbahçe de talip oldu. 29 yaşındaki golcü futbolcunun menajeri Pini Zahavi ile sarı-lacivertliler arasında yapılan pazarlıklarda Beşiktaş’ta kazandığı rakamın çok daha fazlası konuşuldu. Ancak Fenerbahçe, hedef ve planlamalarının değişmesi nedeniyle bu transferden çekildi.

BEŞİKTAŞ, İSTEKLERİNİ KABUL ETMEDİ

Kamerunlu forvet, Beşiktaş’ta kalmak için 3 milyon Euro’dan kapıyı açıp, 2.5 milyon Euro’ya düştü. Ayrıca 3 yıllık sözleşme istedi. Ancak bu iki talep Beşiktaş tarafından geri çevrildi.

BEŞİKTAŞ 1.8 MİLYON EURO VERİYOR

Zam sözünü tutup Aboubakar’ın 1.5 milyon Euro olan maaşını 1.8 milyon Euro’ya çıkarmayı planlayan yönetim, rakamı daha fazla yükseltmeyi düşünmüyor. Bunun yerine sözleşmeyi performans ve başarı bonusları ile takviye etmenin hesaplarını yapıyor.


MUKAVELE SÜRESİNDE DE SORUN VAR

Ayrıca siyah-beyazlılar, sakatlık maddesini yeniden mukaveleye eklemek, süreyi de 1+1 ile sınırlandırmak istiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın