Aboubakar Tekrardan Kartal Oluyor

 Aboubakar Tekrardan Kartal Oluyor
Okunuyor Aboubakar Tekrardan Kartal Oluyor

Beşiktaş’ın eski yıldızlarından Vincent Aboubakar, yaptığı açıklamada Beşiktaş’a geri dönmek istediği ve İstanbul’u özlediği belirterek taraftarı heyecanlandırdı.

Kara Kartal’da oynadığı futbolla büyük iz bırakan Kamerunlu santrfor Vincent Aboubakar menajeri aracılığıyla Çebi’ye mesaj gönderdi.

Beşiktaş Başkanı ise kulüpten olaylı bir şekilde ayrılan ve Al Nassr’ın yolunu tutan yıldız golcünün isteğini geri çevirdi. 30 yaşındaki oyuncuyu istemeyen Çebi’nin yakın çevresine çarpıcı açıklamalar yaptığı öğrenildi.

Başkan Çebi’nin, “Taraftarımız rahat olsun. Aboubakar’dan daha iyi bir santrfor alacağız. Taraftarımızı mutlu edeceğiz” ifadelerini kullandığı belirlendi.

Siyah- Beyazlılar’ın önümüzdeki günlerde golcü transferi için yeni bir çalışma başlatacağı belirtildi.

Kiralık sözleşmesi sona erecek Belçikalı yıldız sezon sonu Chelsea’ye dönecek. Aboubakar, Beşiktaş’a dönmek için Başkan Çebi’ye haber gönderdi. Kamerunlu yıldızı geri çeviren Çebi, “Ondan daha iyisini transfer edeceğiz” dedi.

Başkan’ın bu açıklamalarına karşın taraftar ise Kamerunlu oyuncuyu kadroda görmeyi istiyor. Sosyal medyada tekrardan “Came to Beşiktaş” ifadesi viral oldu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın