Aboubakar: “Fenerbahçe ve Galatasaray’a gitmem!”

 Aboubakar: “Fenerbahçe ve Galatasaray’a gitmem!”
Okunuyor Aboubakar: “Fenerbahçe ve Galatasaray’a gitmem!”

Beşiktaş’ta şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Aboubakar, transfer söylentilerine cevap verdi.

ANNEMİ KAYBETTİM, KUPAYI KAYBEDEMEZDİM”

Aboubakar, “Nasıl geçti bu sene?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Bu sene benim için çok özel bir sene oldu. Çünkü annemi kaybettim. Bu nedenle kupayı ve şampiyonluğu kaybetmemem gerekiyordu, çok çalıştım, başardım. Evet son maçlarda oynayamadım ama her zaman onların yanındaydım. Tüm takım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim.”

: “Bakın, ben hedefleri olan bir futbolcuyum. Her zaman kazanmak isteyen bir futbolcuyum. Bu nedenle takımımın, takım arkadaşlarımın, hocamın, taraftarımın mutlu olmasını yani kazanmasını isterim. İster saha içinde ister saha dışında bu coşkumu hiç kaybetmedim, kaybedeceğimi de sanmıyorum.”

“Hocamız iyi bir enerji verdi bize. Biz de grup olarak ona yardımcı olmaya çalıştık. Tecrübeli oyuncu olarak bizler başta olmak üzere. Bazı çekingen oyuncular var, onlar arka planda kalmamalı, onları itmek gerekiyor. Oyuncu grubu da çok büyük bir performans gösterdi. Tekrar hocamıza gelecek olursak; iyi bir hocamız var, iyi yolda ilerliyor, kendisini geliştirip çok daha iyi bir hoca olacağına eminim.”


“F.BAHÇE VE G.SARAY’A GİTMEYECEĞİM”

F.Bahçe ve G.Saray’la adım anılıyor ama ben sadık, gururlu, samimi ve içten bir insanım. Bu kulüplere gitmeyeceğim.

GÜZEL GOL YOKTUR, KUPA VARDIR!..

Aboubakar, “Bu sezon attığın en güzel veya en anlamlı golün hangisiydi?” sorusuna yine kişisel yanıt vermiyor: “Ben atmışım, diğeri atmış, o asist yapmış, diğeri yapmamış; bir önemi yok. Benim için güzel gol yoktur, güzel olan tek şey kupayı, kupaları buraya getirmektir. Bunu da hep birlikte başardık.”

 Takımlarına çok bağlı bir taraftar grubumuz var. Böyle devam etmeleri lazım. Beni sevsinler demiyorum, Beşiktaş’ı sevsinler, sevmeye devam etsinler. Tüm oyuncuları, Beşiktaş için emek verenlerin her zaman, her şartta yanlarında olsunlar. Biz de onları çok seviyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın