Abdurrahim Albayrak’a Saldırı

 Abdurrahim Albayrak’a Saldırı
Okunuyor Abdurrahim Albayrak’a Saldırı

Galatasaray’ın Kadıköy’de galibiyet il ayrıldığı derbi sonrası ‘Rambo’ Okan, röportaj vermeye hazırlanan Abdurrahim Albayrak’a ‘Ne yüzle geldin buraya’ diyerek saldırı girişiminde bulundu. Korumalar ve polisler araya girdi ve ‘Rambo’ Okan gözaltına alındı.

Spor şube ekipleri, taraftarı Abdurrahim Albayrak’ın yanından uzaklaştırdı.

Albayrak daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kazanmak için maça çıktıklarını söyleyen Albayrak, “Florya’dna çıkarken galibiyet için çıkmıştık. İyi oynadık, iyi galibiyet aldık. Bu derbi ilk değil, son da değil. Bugün biz kazandık, yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Galatasaray taraftarımıza, camiamıza hayırlı olsun bu galibiyet.” dedi.

Transfer döneminde yaşananlara da değinen yönetici, “Transfer dönemi için kitaplar yazsam sığmaz. Bir sabah 7’ydi, ekip ruhu olarak şirketimde çalışırken Fatih hoca geldi. Uçak kalkmıyor buradan, bir uçak buradan, bir uçak Londra’dan tuttum. Futbolcumuzu getiremiyoruz, Fernandes’i. Pilotlara prim verdim, 5’ten önce gelirseniz prim vereceğim diye ve getirdiler. Onlara da teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bana tam yetki verdiler, bana hep güvendiler. Gerçekten iyi transferler yaptık, Mustafa Muhammed’i sadece Türkiye değil bütün Avrupa izlemeye devam etsin.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın