Abdülkerim Transferi Bitti Bitiyor

 Abdülkerim Transferi Bitti Bitiyor
Okunuyor Abdülkerim Transferi Bitti Bitiyor

Savunma hattına takviye yapmak için görüşmelerini hızlandıran siyah beyazlı yönetim, Konyaspor’un deneyimli ismi Abdülkerim Bardakçı’yı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

27 yaşındaki savunma oyuncusuyla, menajeri aracılığıyla el sıkışan Beşiktaş, 1,90’ lık stoperi sezon sonu öncesinde resmen kadrosuna katmayı hedefliyor.

Bu sezon Konyaspor formasıyla ortaya koyduğu başarılı performansla yıldızını parlatan Abdülkerim Bardakçı, Beşiktaş’ın transfer radarına girmişti. 27 yaşındaki futbolcu için aylar öncesinden menajeri aracılığıyla çalışmalarda bulunan idareciler, bu transferde artık son düzlüğe girmiş durumda… Oyuncuyla temsilcisi üzerinden el sıkışan Beşiktaş Yönetimi, Konyaspor’a da 2 milyon Euro’luk teklifte bulundu.

Fanatik’te yer alan habere göre, öneriyi değerlendirmeye alan Konyaspor, sezon sonuna kadar düşünme süresi istedi. Başarılı stoperin, ay sonuna kadar transferinin tamamlanması bekleniyor. Bu sezon Konyaspor’da 32 maça çıkıp 5 gol ve 3 asistlik performans ortaya koyan Abdülkerim, A Milli Takım ’ın oyuncu havuzu içerisinde bulunuyor.

Abdülkerim Bardakçı, bu sezon Konyaspor formasıyla ortaya koyduğu başarılı performansla takımının çıkışında en önemli pay sahiplerinden biri oldu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın